Sync...

Sync ANALIZATOR WIELKOŚCI CZĄSTEK

JEDNOCZESNA ANALIZA DYFRAKCJI LASEROWEJ I OBRAZU 

Sync...
Mierniki mikroklimatu

Badanie mikroklimatu

Miernik mikroklimatu EHA MM203

Jednoczesny pomiar na 3-poziomach:

Mierniki mikroklimatu
czytaj więcej...

Pomiary hałasu i drgań

Mierniki poziomu dźwięku i drgań, pomiary na stanowiskach pracy,

badań srodowiskowych i akustyki budowlanej. 

czytaj więcej...
Aspiratory osobiste

Pobór prób powietrza

Aspiratory osobiste, przepływomierze, głowice pomiarowe, akcesoria

Aspiratory osobiste

Aspirator GilAir LFS

Zakres przepływu: 1 ml/min - 350 ml/min

Aspirator osobisty o przepływie stosowanym do poboru zanieczyszczeń gazowych. Stosowany do poborów na rurki sorpcyjne, przy zastosowaniu adaptera zewnętrznego pozwala na pobór kilku próbek jednocześnie. Aspirator GilAir LFS charakteryzuje się niewielką wagą i małymi rozmiarami. Wyposażony jest w  system tłumienia pulsacji,  system filtracji zassanego powietrza i odporną obudowę z tworzywa sztucznego.

Aspirator GilAir 3

Zakres przepływu: 750 ml/min. - 3 l/min 

                          20 ml/min - 3l/min (z modułem niskich przepływów)

Najbardziej popularny aspirator osobisty znajdujący zastosowanie zarówno przy poborze pyłów jak i zanieczyszczeń gazowych.Umożliwia pobór prób w zakresie od 
20 ml/min do 3 l/min. Dzięki zastosowaniu dołączanego do górnej części aspiratora modułu niskich przepływów pozwala na uzyskanie przepływu w zakresie 20–500 ml/min. Wbudowany stabilizator przepływu stabilizuje pracę aspiratora i powoduje, że ustawiony przepływ nie zmienia się, pomimo zmian oporu na filtrze.

Ze względu na zwartą konstrukcję, niewielką wagę oraz wbudowane akumulatory GilAir3 jest doskonałym narzędziem do poboru prób powietrza w celu określenia narażeń pyłowych na stanowiskach pracy.

Aspirator GilAir 5

Zakres przepływu: 750 ml/min - 5 000 ml/min

                          20 ml/min - 5l/min (z modułem niskich przepływów)

Aspirator osobisty o podwyższonym przepływie i zwiększonej wydajności, stosowany do poboru pyłów oraz zanieczyszczeń gazowych. Działa z przepływem od 750ml/min do 5l/min. Dzięki zastosowaniu dołączanego do górnej części aspiratora modułu niskich przepływów pozwala na uzyskanie przepływu w zakresie 20–500 ml/min Wbudowany stabilizator przepływu stabilizuje pracę aspiratora i powoduje, że ustawiony przepływ nie zmienia się, pomimo zmian oporu na filtrze. Ze względu na zwartą konstrukcję, niewielką wagę oraz wbudowane akumulatory GilAir 5 jest doskonałym narzędziem do poboru prób powietrza w celu określenia narażeń pyłowych na stanowiskach pracy

Aspirator GilAir PLUS

Zakres przepływu: 20 ml/min - 5 000 ml/min

Aspirator osobisty o szerokim zakresie przepływu, stosowany do poboru prób powietrza, pyłów oraz zanieczyszczeń gazowych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, z możliwością zapisu historii pomiaru do pamięci miernika, zaprogramowania czasu rozpoczęcia i zakończenia poboru prób. Istnieje możliwość wbudowania sondy temperatury powietrza i ciśnienia atmosferycznego. Wgrana jest także funkcja przeliczania objętości pobranego powietrza dla warunków normalnych, standardowych lub dowolnie wybranych przez użytkownika.

Aspirator Gilian 5000

Zakres przepływu: 800 ml/min - 5 000 ml/min.

Aspirator osobisty o podwyższonym przepływie i wydłużonym czasie pracy przeznaczony do poboru pyłów posiadający kompensację przepływu na poziomie +/-5%. Wyposażony jest w elektroniczne sterowanie pozwalające na dokładne ustawienie przepływu, oraz duży, czytelny wyświetlacz, na którym pojawiają się informacje o aktualnym przepływie, stanie akumulatora, błędach przepływu itp. Aspirator charakteryzuje się wydłużonym czasem pracy i krótszym czasem ładowania. Umożliwia pobór przy dużych wartościach podciśnienia, posiada funkcje stałego przepływu. Podczas poboru prób rejestruje zakłócenia przepływu,

Ze względu na zwartą konstrukcję, niewielką wagę oraz wbudowane akumulatory Gilian 5000 jest doskonałym narzędziem do poboru prób powietrza w celu określenia narażeń pyłowych na stanowiskach pracy.  

Aspirator Gilian 800

Zakres przepływu: 200 - 800 ml/min 

Aspirator osobisty o przepływie stosowanym do poboru zanieczyszczeń gazowych. Stosowany do poborów na rurki sorpcyjne, przy zastosowaniu adaptera zewnętrznego pozwala na pobór kilku próbek jednocześnie. Wyposarzony jest w  system tłumienia pulsacji,  system filtracji zassanego powietrza i odporną obudowę z tworzywa sztucznego. Aspirator spełnia wymagania normy PN-EN 1232 (typ G). 

Aspirator GilAir 10

Zakres przepływu: 4 - 10 l/min 

Aspirator osobisty wysokich przepływów 4-10 l/min. Wyposażony jest w  system tłumienia pulsacji,  system filtracji zassanego powietrza i odporną obudowę z tworzywa sztucznego. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz z wskazaniami aktualnego przepływu i czasem poboru prób. Aspirator umożliwia programowanie czasu poboru próby i liczbę cykli. 

Aspirator spełnia wymagania normy PN-EN 1232 (typ G). 

Aspirator Gilian 12

Zakres przepływu: 4 - 12 l/min

Aspirator osobisty wysokich przepływów 4-12 l/min. Wyposażony jest w  system tłumienia pulsacji,  system filtracji zassanego powietrza i odporną obudowę z tworzywa sztucznego. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz z wskazaniami aktualnego przepływu i czasem poboru prób. Aspirator umożliwia programowanie czasu poboru próby i liczbę cykli. 

Aspirator spełnia wymagania normy PN-EN 1232 (typ G).

Aspirator GSA

Zakres przepływu: 3.5 l./min. - 10 l./min.

Aspirator poboru prób wysokich przepływów, do 10 l./min. z kompensacją przepływu 
± 5 %. Zastosowany akumulator litowo – jonowy 10,8 [V], 5,3 [Ah] umożliwia 8-godzinny pobór prób. Aspirator wyposażony jest w czasowy wyłącznik z zapisem czasu poboru próby, programowalny czas pracy, wyświetlacz z czasem poboru próby, stanem akumulatora, czasem wyłączenia poboru.