Sync...

Sync ANALIZATOR WIELKOŚCI CZĄSTEK

JEDNOCZESNA ANALIZA DYFRAKCJI LASEROWEJ I OBRAZU 

Sync...
Mierniki mikroklimatu

Badanie mikroklimatu

Miernik mikroklimatu EHA MM203

Jednoczesny pomiar na 3-poziomach:

Mierniki mikroklimatu
czytaj więcej...

Pomiary hałasu i drgań

Mierniki poziomu dźwięku i drgań, pomiary na stanowiskach pracy,

badań srodowiskowych i akustyki budowlanej. 

czytaj więcej...
Aspiratory osobiste

Pobór prób powietrza

Aspiratory osobiste, przepływomierze, głowice pomiarowe, akcesoria

Aspiratory osobiste

Liczniki cząstek

Licznik cząstek Abakus Mobil Air

Licznik cząstek Abakus Mobil Air umożliwia przeprowadzanie pomierów stężenia cząstek w powietrzu oraz innych gazach. System jest przystosowany zarówno do zastosowań przenośnych jak i stacjonarnych. Prędkość poboru próbki wynosi 28.3 l/min (1 CFM), możliwe jest także wykonanie wersji o przepływie 2.83 l/min (0.1 CFM). Szeroka gama stosowanych czujników pomiarowych pozwala na pomiar stężenia w zakresie 0.2-50 μm (LHS128, LHS228, LDS328, LDS328s, LDS528), a z wykorzystaniem czujnika LDS2/2 w zakresie 5-500 μm, co czyni urządzenie odpowiednim dla różnorodnych typów pomiarów. Obszar zastosowania: monitorowanie oraz kontrola pomieszczeń i warsztatów czystych, izolatorów, urządzeń filtrujących w salach operacyjnych, pomiary efektywności filtrowania, pomiary powierzchniowe.

Licznik cząstek Abakus Mobil Oil

System pomiaru cząstek Abakus mobil oil jest używany do zliczania cząstek przy ciśnieniu liniowym oraz z butelek. Urządzenie pracuje zgodnie ze standardami: ISO 4406, NAS. 

Obszar zastosowania: Kontrola czystości olejów hydraulicznych (próbki z butelek lub pod ciśnieniem liniowym), paliw diesla, olei transmisyjnych. Urządzenie jest przystosowane zarówno do pomiarów stacjonarnych, jak i mobilnych. Istnieje możliwość pracy na baterii.

Licznik cząstek Abakus Mobil Fluid V4A

Wersja przenośna w obudowie ze stali nierdzewnej przystosowana do pomiarów w terenie oraz w laboratorium. Posiada możliwość poboru próbki z butelek oraz bezpośrednio z instalacji pod ciśnieniem nawet do 300 Bar. Posiada wbudowaną drukarkę. Zasilanie z sieci lub opcjonalnie poprzez wbudowany akumulator.

Licznik cząstek Syringe

System mierzenia cząsteczek Syringe został zaprojektowany specjalnie do operacji laboratoryjnych. Zestaw składa się z dozownika próbek Syringe, karty PCI 1.0 do komputera PC, stosownego oprogramowania, oraz samego PC. 

Obszar zastosowania: Pomiar cząstek w obszarze laboratoryjnym, kontrola skażenia cieczy, kontrola jakości produktów farmaceutycznych, ustalenie pozostałych zanieczyszczeń, analizy rozmiaru cząstek.

Impaktor FH-6

Impaktor FH5 jest urządzeniem pomiarowym służącym do poboru prób powietrza w celu badania w nim stężenia drobnoustrojów. Może on pobierać próby na podłoża aktywne - standardowe szalki Petriego (tzw. metoda impaktorowa), oraz na filtry (metoda filtracyjna). 

Obszar zastosowania: Szpitale, przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny i żywnościowy.