Sync...

Sync ANALIZATOR WIELKOŚCI CZĄSTEK

JEDNOCZESNA ANALIZA DYFRAKCJI LASEROWEJ I OBRAZU 

Sync...
Mierniki mikroklimatu

Badanie mikroklimatu

Miernik mikroklimatu EHA MM203

Jednoczesny pomiar na 3-poziomach:

Mierniki mikroklimatu
czytaj więcej...

Pomiary hałasu i drgań

Mierniki poziomu dźwięku i drgań, pomiary na stanowiskach pracy,

badań srodowiskowych i akustyki budowlanej. 

czytaj więcej...
Aspiratory osobiste

Pobór prób powietrza

Aspiratory osobiste, przepływomierze, głowice pomiarowe, akcesoria

Aspiratory osobiste

Kalibratory przepływu

Przepływomierz Gilibrator 3

Prosty w obsłudze, automatyczny przepływomierz tłokowy Gilibrator 3 umożliwia precyzyjny pomiar przepływu w zakresie 5 ml/min do 30 l/min (trzy cele pomiarowe). Posiada wbudowany czujnik temperatury i ciśnienia oraz wyznacza przepływ w odniesieniu do warunków znormalizowanych (zadanej temperatury i ciśnienia) 

Ustawienia warunków pomiaru, jednostek i ustawień przepływomierza wykonuje się w prosty sposób przez dotykowy interfejs LCD ( w języku polskim ) .  Przepływomierz dostarczany jest z walizką transportową i zasilaczem, na życzenie ze Świadectwem Wzorcowania laboratorium akredytowanego.

Przepływomierz Gilibrator 2

Przepływomierz Gilibrator 2 umożliwia pomiar przepływu powietrza w trzech zakresach pomiarowych. Przepływomierz posiada wbudowany akumulator oraz wyświetlacz umożliwiający odczyt mierzonego przepływu i średniej wartości z kilku pomiarów. 

Przepływomierz DryCal DEFENDER

Przepływomierz DryCal DEFENDER dedykowany do pomiarów przepływu aspiratorów osobistych i stacjonarnych, zastosowań  laboratoryjnych. Dostępny w trzech zakresach pomiarowych: 

5 ml/min - 500 ml/min (Cela S)

50 ml/min - 5000 ml/min (Cela M)

300 ml/min - 30 000 ml/min (Cela H)

Dostępne w wersji z pomiarem ciśnienia i termperatury w strumieniu badanego gazu. Pomiar przepływu z dokładnością 1%.

Zasilany akumulatorami z czasem pracy do 8 godzin.

Kalibrator przepływu FLOWCAL AIR

Kalibrator przepływu FlowCal Air przeznaczony jest do kalibracji oraz pomiaru przepływu powietrza w pobornikach oraz innych aspiratorach do poboru prób powietrza. Szczególne zastosowanie znajduje przy kalibracji poborników atmosferycznych niskoobjętościowych typu LVS oraz wysokopobjętościowych typu HVS, stosowanych do poboru pyłu PM10, PM 2,5 oraz PM1. Oprócz przepływu, kalibrator dokonuje pomiaru temperatury powietrza na wlocie oraz ciśnienia atmosferycznego. Posiada również możliwość podłączenia dodatkowej sondy do pomiaru temperatury. Sonda ta może być wykorzystana do pomiaru temperatury na filtrze podczas kalibracji poborników atmosferycznych.

Kalibrator przepływu FLOWCAL AIR umożliwia pomiar prędkości przepływu aspiratorów w trzech zakresach  pomiarowych:

  • HI FLOW: 150 – 600 l/min
  • MID FLOW 10 – 60 l/min
  • LOW FLOW 0.5 – 10.5 l/min

Kalibrator DeltaCal

Uniwersalny kalibrator przepływu powietrza pracujący w zakresie przepływu 10-60 l/min przy temperaturze otoczenia od -30 do +55 °C.
Wskazujący bieżącą wartość ciśnienia atmosferycznego i temperatury otoczenia. Zasilany czterema bateriami typu AA. Sonda pomiarowa umieszczana w miejsce głowicy. Możliwość podłączenia dodatkowej sondy temperatury.

Kalibrator Challenger

Kalibrator przepływu powietrza pracujący w zakresie przepływu 1-30 l/min przy temperaturze otoczenia od -30 do +55 °C. Wskazujący bieżącą wartość ciśnienia atmosferycznego i temperatury otoczenia. Zasilany czterema bateriami typu AA.