Sync...

Sync ANALIZATOR WIELKOŚCI CZĄSTEK

JEDNOCZESNA ANALIZA DYFRAKCJI LASEROWEJ I OBRAZU 

Sync...
Mierniki mikroklimatu

Badanie mikroklimatu

Miernik mikroklimatu EHA MM203

Jednoczesny pomiar na 3-poziomach:

Mierniki mikroklimatu
czytaj więcej...

Pomiary hałasu i drgań

Mierniki poziomu dźwięku i drgań, pomiary na stanowiskach pracy,

badań srodowiskowych i akustyki budowlanej. 

czytaj więcej...
Aspiratory osobiste

Pobór prób powietrza

Aspiratory osobiste, przepływomierze, głowice pomiarowe, akcesoria

Aspiratory osobiste

Fotometry

Fotometr ATI 2i

Fotometr Aerozolu ATI 2i pozwala na łatwe oraz szybkie wykonanie badania integralności filtrów. Wynik pomiaru wyświetlany jest w procentach na wbudowanym wyświetlaczu bezpośrednio podczas wykonywania pomiaru. W przypadku podłączenia sondy skanującej wyniki pomiarów wyświetlane są również na wyświetlaczu sondy. Zakres pomiaru integralności wynosi od 0,0001% do 100%. Ustawianie koncentracji aerozolu przed filtrem jest możliwe w zakresie od 10 do 120 mg/m3. Standardowo fotometr ATI 2i posiada zaprogramowane oleje DOP oraz PAO. Możliwe jest również zaprogramowanie innych typów olejów.

Fotometr DOP TOUCH

Fotometr Aerozolu DOP TOUCH wyposażony jest w dotykowy ekran sterowania pracą urządzenia i odczytu mierzonych parametrów. 

Precyzja urządzenie spełnia wymogi referencyjnych metod pomiaru integralności filtrów ( ISO 14633-3) HEPA, ULPA i PTFE

Dla potrzeb przemysłu farmakologicznego fotometr można poddać walidacji i kwalifikacji instalacyjnej (IQ) i operacyjnej (OQ)

Fotometr przeznaczony jest do pracy w zakresie stężeń 0.0001 – 120 mg/l (lub wyższych) cząsteczek w zakresie 0.05 µm – 1 µm, (pokrywający zakres badań filtrów HEPA i ULPA) 

Pomiary integralności filtrów, szczelności pomieszczeń czystych można wykonać z zastosowaniem detykowanych do systemu generatorów aerozolu DOP SOLUTIONS.

 

Fotometr SP200-B

Analogowy fotometr aerozolu SP200-B przeznaczony jest do badań integralności filtrów HEPA i ULPA.  Precyzja urządzenie spełnia wymogi referencyjnych metod pomiaru integralności filtrów ( ISO 14633-3). Niewielkie rozmiary i waga (9kg) pozwalają na zastosowanie fotometru w trudniej dostępnych miejscach. Fotometr można wyposażyć w prostą sondę pomiaru typu SP9 lub cyfrową sonndę z progiem alarmu typu SP20A. 

Generatory aerozolu

Generator aerozolu ATI 6d

Generator Aerozolu ATI 6d wykorzystywany jest w badaniach integralności filtrów przy użyciu fotometru aerozolu. Posiada wbudowany kompresor dzięki czemu nie wymaga dodatkowego zasilania sprężonym powietrzem. Generowanie aerozolu odbywa się przy użyciu tzw. dyszy typu Laskin. Regulacja stężenia polega na uruchomieniu 2 lub 6 dyszy co odpowiada wydajności 33% lub 100%. Regulacja strumienia aerozolu polega na zwiększeniu lub zmniejszeniu ciśnienia podawanego z wbudowanego kompresora.

Generator aerozolu DOP 2200

Generator Aerozolu DOP 2200 wykorzystywany jest w badaniach integralności filtrów przy użyciu fotometru aerozolu. DOP 2200 jest generatorem termicznym o bardzo dużej wydajności. Zaletą tego generatora jest bardzo krótki czas potrzebny na wytwarzanie aerozolu. Już po 2 minutach od uruchomienia możliwe jest uzyskanie maksymalnej wydajności. Do pracy niezbędne jest dostarczenie z butli gazu obojętnego typu dwutlenek węgla lub azot. Generator posiada możliwość regulacji wydajności w szerokim zakresie co pozwala na wykorzystanie go zarówno do centrali o dużej wydajności jak i do centrali o mniejszym przepływie.

Generator aerozolu DOP 600C15

Generator aerozolu DOP 600C15