Sync...

Sync ANALIZATOR WIELKOŚCI CZĄSTEK

JEDNOCZESNA ANALIZA DYFRAKCJI LASEROWEJ I OBRAZU 

Sync...
Mierniki mikroklimatu

Badanie mikroklimatu

Miernik mikroklimatu EHA MM203

Jednoczesny pomiar na 3-poziomach:

Mierniki mikroklimatu
czytaj więcej...

Pomiary hałasu i drgań

Mierniki poziomu dźwięku i drgań, pomiary na stanowiskach pracy,

badań srodowiskowych i akustyki budowlanej. 

czytaj więcej...
Aspiratory osobiste

Pobór prób powietrza

Aspiratory osobiste, przepływomierze, głowice pomiarowe, akcesoria

Aspiratory osobiste

Źródło dźwięku OMNI 5

Generator szumu różowego/białego przeznaczony jest do badań izolacyjności, badań akustycznych pomieszczeń, czasu pogłosu RT, izolacyjności akustycznej oraz pochłaniania dźwięku w pomieszczeniach.   Konstrukcja generatora, wszechkierunkowa i dookólna o mocy akustycznej (123 dB) i charakterystyce częstotliwościowej (PINK / WHITE NOISE)  zapewniające spełnienie wymogów badań izolacyjności akustycznej (ISO 140, ISO 717). Generator wyposażony jest w wewnętrzny akumulator umożliwiając stosowanie bez zewnętrznych źródeł zasilania. Do generatora dołączony jest pilot sterowania (włączania i wyłączania generatora sygnału) umożliwiając bezprzewodową obsługę urządzenia.

Zestaw dostarczany jest w futerałach ochronnych.

Generator dźwięków uderzeniowych TPM pro

Generator dźwięków uderzeniowych TPMpro (Taping Machine)  przeznaczony jest do badań izolacyjności akustycznej przegród budowlanych od dźwięków uderzeniowych (ISO 140, ISO 717). 

 

Generator wytwarza 10 uderzeń na sek. Uderzenia wytwarza 5 młotów oddalonych od siebie o 100mm, każdy z młotów o wadze 500g ±6g i średnicy 30mm ± 2mm. Uderzenia są generowane przez upuszczenie młotów z wysokości 40mm  z możliwością regulacji ±5mm. Generator jest obsługiwany zdalnie za pomocą pilota (zasięg do 100 m).